Forever Living Products

Forever Living Products

Forever Living Products, firma założona w 1978 roku, to międzynarodowe przedsiębiorstwo o rocznych obrotach sięgających 2 miliardów dolarów, którego oddziały znajdują się na wszystkich kontynentach świata, a Biuro Główne położone jest w Scottsdale w Arizonie.

FLP słynie z produktów najwyższej jakości, której gwarancją jest nadzór nad każdym ogniwem procesu produkcyjnego. Firma posiada tysiące akrów plantacji aloe vera, wysokiej klasy zakłady przetwórcze, flotę transportową i liczny, wykwalifikowany personel. Dlatego możecie być pewni, że nasze wyroby to końcowy efekt bardzo starannego procesu
OD ROŚLINY DO PRODUKTU DLA CIEBIE.

Paweł Wilczyński

Partner Forever Living Products nr: 48 0000 160 398

Produkty Forever można kupować bezpośrednio od producenta po cenach hurtowych wystarczy bezpłatnie wypełnić aplikacje członkowską lub skontaktować się bezpośrednio ze mną pod numerem telefonu 721 189 007

Zostań Przedsiębiorcą Forever

Globalna dystrybucja i nieograniczony potencjał zarobkowy sprawiają, że jako Przedsiębiorca Forever możesz znaleźć się na prostej ścieżce do niezależności.

Forever, które od ponad czterdziestu lat wytwarza najwyższej jakości produkty aloesowe, jest w stanie pomóc ci założyć własny biznes sprzedaży detalicznej.

Firma działa w 160 krajach świata, dlatego swój biznes możesz budować niemal wszędzie. Jeśli brzmi to kusząco, skontaktuj się ze mną, by umówić się na spotkanie.

Dołączając się do mojej grupy zyskujesz pełne wsparcie i pomoc podczas stawiania swoich pierwszych kroków w nowym biznesie.

Jeżeli jednak potrzebujesz tylko informacji o produktach a możliwości zarobkowe cię na obecną chwilę nie interesują skontaktuj się ze mną a pomogę Ci w wyborze odpowiednich preparatów dla Ciebie i powiem w jaki sposób możesz kupić je tanie.

Zniżka na produkty Forever

15% zniżki na produkty Forever

15% zniżki na produkty Forever otrzymuje każda osoba, która uzupełni aplikacje członkowską i otrzyma swój unikalny numer.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 250 złotych.

35% zniżki na produkty Forever

35% zniżki otrzymuje automatycznie osoba, która w ciągu dwóch kolejnych miesięcy złoży zamówienia na produkty o łącznej wartości 2 CC.

Dostawa kurierem

– cena dostawy przy zamówieniach złożonych przez stronę internetową (po rejestracji) – 14,00 PLN (brutto)
– cena dostawy przy zamówieniach złożonych telefonicznie lub e-mailem 16,00 PLN (brutto)
– cena dostawy dla zamówień powyżej 1600 PLN (brutto) – dostawa bezpłatna

Przy zamówieniu przez stronę internetową za zamówienie zapłacisz przez konto PayPal lub kartą kredytową, a jako miejsce dostawy możesz wybrać dowolne miejsce w Polsce. Możesz tu również obejrzeć historię swoich dotychczasowych zamówień (obejmuje okres od uruchomienia opcji sklepu).

Czas realizacji zamówienia

– zamówienie złożone do godziny 1100 – wysyłane są następnego dnia roboczego
– czas dostawy wynosi od 2 do 3 dni roboczych