FOREVER – szansa na biznes

FOREVER – szansa na biznes

Dlaczego warto prowadzić biznes w systemie MLM?

MLM – Multi Level Marketing

Kilka powodów dlaczego warto prowadzić biznes w Multi Level Marketingu:

1. Możliwość łączenia biznesu z pracą na etacie.

2. Niski kapitał początkowy. 

Zakładając własną firmę, stając się przedsiębiorcą z reguły potrzebny jest skory kapitał początkowy (własne oszczędności lub kredyt bankowy). Firma FOREVER umożliwia start bez zadłużania siebie i swojej rodziny. Niweluje ryzyko związane z zadłużeniem.

3. Własna firma bez ryzyka. 

Powodem, dla którego wiele osób boi się założyć własną firmę, jest obawa, że poniosą klęskę, która w klasycznym sposobie prowadzenia firmy może oznaczać katastrofę finansową, zwłaszcza jeśli początkujący przedsiębiorca postawi wszystko na jedną kartę i zainwestuje wszystkie posiadane środki. FOREVER daje możliwość każdemu spróbowania – sprawdzenia się w prowadzeniu własnego biznesu i możliwość wycofania gdy jednak się okaże że to nie dla Ciebie – BEZ RYZYKA.

4. Wynagradzanie za wykonaną pracę.

Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od własnej aktywności.

5. Elastyczne godziny pracy.

W MLMie sam sobie jesteś szefem. Chcesz pracujesz, nie chcesz – nie pracujesz. Możesz pracować w godzinach porannych lub popołudniowych. Samemu wybierasz sobie zespół i ludzi z którymi pracujesz.

6. Konkretny plan marketingowy.

Czytelny plan marketingowy bez ukrytych kruczków. Tylko od Ciebie zależy czy a przede wszystkim jak szybko awansujesz. Nigdy nie stracisz Swojej pozycji.

7. Bezpieczeństwo finansowe. 

Firma Forever Living Products, z siedzibą w Scottsdale w Arizonie została założona w 1978 r. (ma ponad 40 lat) jako grupa globalnych firm, jest największym na świecie plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem produktów aloesowych. Firma FOREVER ma swoje siedziby w ponad 150 krajach na świecie.

8. Szkolenia i wsparcie liderów.

Liderom zależy, żeby osoby w ich strukturze osiągały coraz lepsze wyniki z prostego powodu – im większy sukces osiągniesz Ty i Twój zespół tym większy sukces osiągnie lider. Przez to marketing sieciowy jest ukierunkowany na rozwój osobisty, na podnoszenie własnych zdolności i rozwijanie osobowości.

Niektóre z wyjątkowych korzyści płynących z biznesu FOREVER

– Możliwość wyboru grupy osób, z którymi pracujesz
– Rozpoczęcie działalności nie wymaga dużych inwestycji
– Możliwość pracy w domu
– Elastyczne godziny pracy
– Odkrywasz wyjątkowe produkty, niedostępne w regularnej dystrybucji
– Korzyści podatkowe
– Możliwość zapewnienia sobie nieograniczonych dochodów
– Pracujesz nad swoim sukcesem, jednocześnie umożliwiają odniesienie sukcesu innym

Marketing sieciowy okazał się w systemie wolnorynkowym ostatnią prawdziwą szansą na osiągnięcie wolności finansowej dla przeciętnej jednostki, która nie ma dużego kapitału.

Randy Gage
Multi Level Marketing w działaniu.

Szansa na biznes z Forever